PROJEKTY INDYWIDUALNE

Nasza oferta fartuszków nieustannie się powiększa. Zdajemy sobie jednak sprawę, że możecie chcieć spersonalizować projekt lub samodzielnie zdecydować o jego wyglądzie. Co powiecie na wykorzystanie do tego Waszego logo i kolorów charakterystycznych dla Waszej marki? W końcu czy może być lepsza reklama niż własne logo na fartuszku, w którym pracujemy na co dzień? Teraz dajemy taką możliwość! Wiemy, jak ważny jest spójny wizerunek firmy i dbałość o szczegóły. W fartuszku z własnym logo będziesz prezentować się świetnie, a Twoja motywacja do pracy z pewnością wskoczy na wyższy poziom. Poczuj się profesjonalnie, wygodnie i dumnie prezentuj swoją firmę podczas pracy.

Prześlij nam swoje logo a my zajmiemy się resztą

projekty@ktyrka.com

*Aby spełnić oczekiwania względem jakości produktu finalnego przy druku materiały do druku powinny być dostarczone w postaci pliku wektorowego PDF, AI, EPS. Pliki dostarczane w innych formatach JPG, PNG, TIFF oceniamy indywidualnie pod kątem możliwości wykorzystania ich w druku.

UDOSTĘPNIJ

Wybierz swój model fartuszka

WSTAW SWOJE LOGO I GOTOWE
  Piwonie II

  Klasyczny krój kosmetycznego fartuszka sprawia, że przylega on do ciała i wysmukla sylwetkę, a rozłożysta spódniczka optycznie wyszczupla.

  Piwonie II
  Piwonie

  Odpowiednie wykrojenie modelu fartuszka powoduje, że spódnica cały czas jest rozłożysta i dobrze się układa w sposób najlepiej prezentujący nadrukowany print.

  Piwonie
  Szary mani

  Na fartuszki nadrukowane są graficzne elementy najczęściej związane z branżą beauty.

  Szary mani
  NAILS & LOVE

  Fartuszek bluza – uniform ochronny o kroju bluzy z kolorowym printem o nazwie ZĄBEK dedykowany kobietom pracującym w branży medycznej.

  NAILS & LOVE
Personalizacja

Projekty indywidualne

koncepcja

Prześlij nam swoje logo, a my zajmiemy się resztą.

projekt

Zaakceptuj przesłany przez nas projekt i czekaj na realizację.

Wysoka jakość wykonania

Wszystkie projekty wykonujemy z największą starannością.

efekt końcowy

Cisz się pięknym fartuszkiem i reklamuj swoją firmę.