Product Full-Size Gallery
Mankiet garniturowy POLA
Opis produktu
Opinie
WŁAŚCIWOŚCI
Przedsprzedaż (czas realizacji do 5 dni roboczych)
Mankiet do zdjęć dla stylistek paznokci. Przenieś swoje sesje zdjęciowe na wyższy poziom dzięki naszemu eleganckiemu mankietowi do robienia zdjęć, zaprojektowanemu specjalnie dla stylistek paznokci, podologów.
Ten luksusowy mankiet, uszyty w Polsce z najwyższej jakości tkanin, to idealne połączenie funkcjonalności i estetyki, które pozwala na profesjonalne prezentowanie Twoich wyjątkowych stylizacji.
Nasz mankiet do robienia zdjęć to nie tylko narzędzie pracy, ale również sposób na wyróżnienie się w branży. Dzięki niemu Twoje stylizacje paznokci będą wyglądały jeszcze bardziej imponująco na zdjęciach, przyciągając uwagę klientów i podkreślając Twoje profesjonalne podejście do pracy. Dodaj odrobinę luksusu i profesjonalizmu do swoich sesji zdjęciowych i zachwyć swoich klientów perfekcyjnymi ujęciami.
Najważniejsze cechy:
- kolor: bieli, różu
- wymiary długość 19cm szerokość 2x 14 cm
- do mani i pedi
- wysoka jakość: uszyty z wyselekcjonowanych tkanin, które gwarantują trwałość i elegancki wygląd
precyzyjne wykonanie: Polski kunszt krawiecki widoczny w każdym detalu, od staranie wykonanych szwów po perfekcyjne wykończenie
komfort: zaprojektowany z myślą o wygodzie użytkowania przez stylistkę paznokci
uniwersalność: doskonały jako dodatek przy prostych oraz fantazyjnych zdobieniach
Sposób prania:
Pierz mankiet ręcznie w temperaturze maksymalnie 40 stopni.
Nie susz w suszarce.
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie